Autobazar AUTO JUKA, Bratří Štefanů 902, Hradec Králové

Léty prověřený autobazar Hradec Králové

Hradec Králové byl dlouhá léta centrem prodeje ojetých vozů. Nespočetné množství autobazarů dokázalo uspokojit nakupující z celé ČR. Dojet do autobazaru do Hradce Králové nebyl problém i z větších vzdáleností neboť jeho poloha ve středu ČR to umožnila téměř každému v rozumném čase.

19.10.2000 se psalo v Hradeckém deníku
Autobazary málem zejí prázdnotou TRENDY / Na tuto roční dobu poněkud nevídaný úkaz - velká poptávka. H r a d e c K r á l o v é - "Tohle jsem na konci dovolených snad ještě nezažil - poptávka převyšuje nabídku. Dřív se každý touto dobou auta spíš zbavoval. Vůz, který bych na jaře neprodal za 70 000,- je nyní za 85 000,- druhý den pryč, " podivuje se poradce Trendů Petr Pičman. Podobný jev však není pouze u něho, ale jak jsme se informovali, jde o obecný jev. Příčinou velké poptávky, která zdražila vozy proti jaru přibližně o patnáct procent však vidí odborníci rozdílně. Část se přiklání k tomu, že zákazníci, kteří by kupovali nová auta na ně nemají a berou ojetiny. "Osobně se přikláním k názoru, že svou roli hrají lepší podmínky, které poskytují na ojetiny leasingové společnosti, " tvrdí Pičman, ale nevylučuje i jiné důvody.

Od té doby se mnoho změnilo. Mnoho autobazarů zaniklo a dá se říct, že ti co se vždy snažili dělat pro zákazníka maximum se díky své pověsti a dobrému jménu udrželi. I náš autobazar JUKA Hradec Králové je léty prověřený a tým specialistů a odborníků se Vám bude v případě Vašeho zájmu věnovat s maximální péčí. Chcete prodat nebo zakoupit automobil? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám Vaší důvěru oplatíme maximální profesionalitou.
Využívání moderních technologií umožňuje reagovat pružně na poptávku i nabídku. Díky internetovému připojení jsme schopni Váš vůz ihned nabídnout do všech významných inzertních serverů, které navštěvují každý den tisíce uživatelů. Bezdrátové připojení k internetu využíváme od společnosti BEST-NET, s.r.o. Hradec Králové. Připojení od této společnosti Vám můžeme jedině doporučit.
Abychom Vám mohli poskytnout kvalitní služby včetně zařazení Vašeho vozu do naší nabídky na našem webu bylo potřeba zvolit kvalitní webhosting s vysokou dostupností. Již více než 5 let v tomto směru spolupracujeme s firmou BEST-HOSTING Hradec Králové, která poskytuje tyto služby na profesionální úrovni. Dále nabízí virtuální servery, serverhousing a další služby z tohoto oboru. Hledáte kvalitní a levný webhosting neváhejte se stejně jako mi obrátit na tuto firmu.
Pro více informací volejte: +420 608 304 003, +420 777 304 002